Hakkımızda


Şehir İçi ve şehirler arası güvenilir taşımacılık. İhtiyacınıza uygun araç seçenekleriyle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bursa Bilbay Nakliyat firması olarak, kurulduğu günden bu yana taşımacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi, şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık olarak sunuyoruz. Uzman kadromuz ve modern araçlarımızla her türlü eşyanızı en güvenli şekilde taşıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi hem güvenli hem de hızlı sunmaya, müşteri memnuniyeti oluşturma sağlayacak şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Yurtiçi Taşımacılık

Bilbay nakliyat olarak, yurtiçinde belirli şehirlere taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Şehirlerarası hizmet sunduğumuz İller arasında, Mersin, Adana, İzmir, Gaziantep ve Tekirdağ/Çorlu yer alıyor. Şehirlerarası hizmetlerimizden faydalanarak, ev eşyası, parça eşya, sanayi ürünleri gibi her türlü ürün taşıma hizmetini alabilirsiniz. Tüm taşıma işlemleri, alanında uzman ekiplerimiz ve taşınacak ürün türüne uygun araçlarımızla yapılıyor.

Hizmetlerimiz

Taşımacılık sektörüne katkıda bulunmak ve sektörün gelişmesini sağlamak için hizmetler üreten firmamız, tüm hizmet seçeneklerini en güvenli şekilde sunuyor. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz arasında şunlar yer alıyor:

  • Parça eşya taşımacılığı,
  • Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık,
  • Kimyasal madde taşımacılığı,
  • Makine ve sanayi ürünleri taşımacılığı,
  • Tır-Kamyon ve kamyonet ile taşımacılık,
  • Frigorifik yük taşımacılığı,
  • Minivan ile hızlı taşımacılık.

Firmamız ile iletişim kurarak, alabileceğiniz tüm hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet

Müşteri memnuniyeti oluşturmak ve en iyi hizmetleri sunabilmek için kesintisiz çalışmalar yapıyoruz. Tüm hizmetlerimizi, edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sunuyoruz. Firmamız, teknolojik gelişmeleri de takip ederek sektörün lider kuruluşlarından olmayı hedeflemiştir. Kaliteli hizmetten ödün vermiyoruz.

Güvenli Taşıma Hizmeti

İhtiyacınıza uygun araç seçenekleriyle 7/24 hizmetinizdeyiz.